Küçük işletmelerin "Çağrı Merkezi" hayalini Ankaralı bir yazılım şirketi gerçeğe dönüştürdü. Artık pastaneden bakkala kadar akla gelebilecek tüm küçük işletmeler "Butik Çağrı Merkezi" ile müşterilerine hizmet vererek hem kurumsallaşma yolunda adım atacak, hem de prestijli bir imaj kazanabilecek.

Merkezi Ankara'da bulunan Türk yazılım sektörünün öncü kuruluşlarından Albinasoft A.Ş., çağrı merkezi alanındaki başarılarından yola çıkarak tüm sektörlere hizmet verebileceği, yeni bir çağrı merkezi kavramı oluşturdu. Albinasoft Butik Çağrı Merkezi kurumsal ve özel firmaların yanı sıra, bireysel ve küçük ölçekli işletmeler için de bu hizmetten yararlanabilme imkânı sunuyor.

AlbinaSoft A.Ş. CEO'su Nazlı Sipahioğlu, sisteme hizmet sunduğu alana uygun olarak "Albinasoft Butik Çağrı Merkezi" adı verildiğini bildirdi. Sipahioğlu, "Butik çağrı merkezinin en büyük avantajlarından biri, işletmelerin müşterilerine verdiği hizmeti kurumsallaştırarak prestijli bir imaj kazanmanızı sağlamaktır" dedi. Bakkaldan Tuhafiyeye Tüm İşletmeler İçin Butik çağrı merkezinin sadece hizmet sektörü için oluşturulmuş bir sistem olmadığına dikkat çeken Nazlı Sipahioğlu, "Sistem yoga stüdyosu, dans stüdyosu, düğün organizasyonları, tuhafiye dükkanı, küçük sanal ofis, bakkal, market gibi akla gelebilecek tüm küçük işletmelerde kullanılabiliyor. Ayrıca el işi tasarımlarından, pasta tasarımlarına kadar işletmelerin sipariş almak için dahi kullanabileceği çağrı merkezi hizmetidir" diye konuştu.

Sistemin işleyişi hakkında da bilgi veren Sipahioğlu, şunları söyledi: Organizasyon Takibi Yapabiliyor "Çağrı merkezimizden yararlanmak isteyen işletmelerin, sundukları hizmetle ilgili bize ilettikleri bilgiler, operatörlerimiz tarafından o işletmenin müşterileriyle paylaşılmaktadır. Çağrı merkezi, sipariş almakta, dileyen işletmelerin randevularını ayarlayabilmekte, talep halinde işletmenin yaptığı organizasyonlar için bile destek vermektedir. Örneğin davetlerde yer verilen LCV (lütfen cevap veriniz) geri dönüşlerinin takibinden, davete olan katılım kişi sayısına kadar detayları butik çağrı merkezi takip etmektedir. Küçük işletmelerin çağrılarını almaya başlayan Albinasoft Butik Çağrı Merkezi, doğrusu binlerce esnaf, tüccar ve işadamının hayalini gerçekleştirmenin gururunu yaşıyor."


Haber Linki: Tıklayınız...