Gaziantep Ticaret Odası (GTO), üyelerine daha iyi hizmet vermek için çağrı merkezini hizmete açtı.

GTO Genel Sekreteri Halil Göçer, yaptığı açıklamada, üyelerin mesai saatlerinde çağrı merkezini arayarak soru ve bilgi taleplerine daha rahat yanıt alacaklarını belirtti.
 
Göçer, "0850 205 27 27" numaralı çağrı merkezinin Odanın ve üyelerinin işlerini kolaylaştıracağını ve hizmet kalitesini artıracağını ifade etti.

Odanın yeniliklere kapı aralamaya devam ettiğini vurgulayan Göçer, bu kapsamda üyelerin ve vatandaşların Odaya daha kolay ulaşmalarını sağlamak için çağrı merkezi kurduklarını dile getirdi.

Göçer, Odanın bir asrı geride bıraktığını, bu süre içinde önemli yeniliklere imza atan Odanın yenilenerek büyüdüğünü ifade etti. Yeni projelerle üyelere daha güzel hizmetler vermeyi amaçladıklarını anlatan Göçer, "Odaya ulaşımı kolaylaştırmak, işlerin daha hızlı çözümü için çağrı merkezi kurulmasına karar verdik. Gerekli altyapı tamamlandı ve denemeler yapıldı. Üyelerimiz bundan sonra yanıt aradıkları sorulara daha kolay cevap alabilecek. " diye konuşarak üyeleri çağrı merkezini kullanmaya davet etti.

 

Haber Linki: Tıklayınız...