Türk çağrı merkezi sektörünün güçlü markalarından Ankaralı Albinasoft, resmi ve özel kuruluşların sırtından ağır bir yük aldı. Albinasoft Çağrı Merkezi’nde görev yapan onlarca operatör, haftanın 7 günü, 24 saat boyunca bu kuruluşların sesi olarak müşterilere canlı destek veriyor.

ÖNEMLİ ÇÖZÜM ORTAĞI OLDU

İşletmelerle müşteriler arasında ilk iletişimin kurulduğu en önemli noktalardan biri de çağrı merkezleri. Kurum ve kuruluşlar, imajlarını ve işin sürecini direkt etkileyen çağrı merkezlerini kendi bünyelerinde oluşturmak yerine artık profesyonel şirketlere devrediyor. Her ne kadar sektörün yüzde 50'si İstanbullu firmalardan oluşsa da Başkent Ankara'da da çok güçlü çağrı merkezleri faaliyet gösteriyor. Çankaya Yıldız'da hizmet veren Albinasoft Çağrı Merkezi de bunlardan biri. Şirket CEO'su Nazlı Sipahioğlu, yazılım geliştirme konusunda sektörün liderlerinden olan Albinasoft'un, çağrı merkezi sektöründe de resmi ve özel kuruluşların en önemli çözüm ortağı olduğunu söyledi.

FİRMA İLE MÜŞTERİ ARASINDA KÖPRÜLER

Halen 80 operatörün görev yaptığı Albinasoft Çağrı Merkezi'nin, çok sayıda kurum ve kuruluşu temsilen hizmet verdiğini ifade eden Sipahioğlu, "Firmalar ile müşterileri arasında köprü vazifesi görüyoruz. Çağrı merkezi hizmetimiz, işletmelerin imajına olumlu katkıda bulunuyor, müşteri memnuniyetini arttırıyor, müşteri sadakatinin artmasına etkide bulunuyor. İletişim, kontrollü ve kaliteli bir şekilde sağlanırken, düzenli ve sürekli veri akışına da olanak tanınıyor. Pazarlama faaliyetlerinin etkinleşmesine imkan tanıyan çağrı merkezi hizmetimiz, ürün ve hizmet iyileştirmeleri için de geri besleme sağlıyor. İşletmelerin maliyetlerine olumlu etki gösteren ve verimliliği arttıran bu hizmet, gelir artışına da etki ediyor" dedi.

Haber Linki : Tıklayınız...