Çağrı Merkezi Hizmeti

AlbinaSoft çağrı merkezi (call center) hizmeti; oluşan ihtiyaçlara en doğru şekilde cevap vermek ve hata payını en aza indirgemek için şirketimiz ArGe birimi tarafından geliştirilen çağrı merkezi yazılımı ile özel eğitim almış çağrı merkezi personeli tarafından verdiği bir hizmettir.  

Kalite algımızın sadece sözde değil uygulamada da olduğunu göstermek amacı ile, sektörde sayılı firmada bulunan ISO 270001, ISO 10002 ve ISO 9001 belgeleriyle kendimizi ispatlayarak, başarı, kalite ve müşteri memnuniyetini baz alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İstanbul’dan Iğdır’a, Sinop’tan Adana’ya kadar Türkiye’nin dört bir yanında kamu kurumlarının ve özel sektörün bir çok alanına hizmet veren AlbinaSoft Çağrı Merkezi (Call center) yapmış olduğu çalışmalar ile güçlü bir müşteri portföyüne sahiptir.

AlbinaSoft Çağrı Merkezi (Call Center) bünyesinde kullanılan yazılımımız Ar-Ge birimi tarafından yeni geliştirilmelere devam ederken, Call Center Sürekli Eğitim Merkezi personelin gelişimi ve daha hizmet vermesi için eğitimler ve örneklendirme (demo) çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Kalite Kontrol Grubu, Çağrı Merkezi denetimini günlük olarak yapmakta ve Çağrı Merkezi Kalite Kontrol Birimine raporlamaktadır. Bu iş süreci ile hata oranını azaltmak ve firma hizmetlerini geliştirmek için veri analizi yapılır.

Biz sizlerin tanıtım ofisleriniz, karşılama merkezleriniz, satış kanallarınız, şikayet hattınız, destek hattınız, yol yardımınız, veli bilgilendirme kanalınız, randevu takip hattınız, sipariş hattınız, siz rahatça uyurken gözleri açık 7/24 desteğiniz, biz sadece bir çağrı merkezi (call center) değil, sizin ihtiyaç duyduğunuz her kanalda bir parçanız ve çözüm ortağınızız.